Košík
Košík je prázdný
Jste z Ukrajiny a hledáte práci?

Rozhodli jsme se Vám pomoci!

RegioJet představuje projekt Práce pro Ukrajinu, kde nabídne lidem z Ukrajiny práci v cestovní ruchu a to včetně plné podpory po celou dobu přijímacího řízení, ale i v dalších měsících přímo v pracovním procesu.

Co vás čeká?

Kurz češtiny

Zaškolení a pozvolné zapracování

Ukrajinsky mluvící koordinátor/ka

Nabízíme práci v cestovním ruchu, kde jsou každodenní zážitky samozřejmostí! Nebudete v tom sami! Pomůžeme Vám a budeme vám oporou až do vašeho úplného zapracování/osamostatnění.

Naše požadavky:

  • Komunikační dovednosti. Naučíte se komunikovat v češtině a postupně si osvojíte naše pracovní postupy.

  • Časová flexibilita. Naše vlaky jezdí většinou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Takže někdy budete pracovat o víkendech nebo v noci.

  • Základní znalost angličtiny. Máme také zahraniční cestující, se kterými je třeba komunikovat anglicky.

  • Věk nad 18 let.

Nabízíme:

  • Bezplatný kurz českého jazyka.

  • Ukrajinsky mluvící koordinátor.

  • Školení a postupné zapojení do pracovního procesu.

  • Pracovní smlouva na 1 rok.

  • Plat odpovídající vašim zkušenostem.

Nabízíme:

Jak s námi začít spolupracovat?

Pošlete nám životopis v češtině, ukrajinštině nebo angličtině.