Kč
Košík
Košík je prázdný
Jste z Ukrajiny a hledáte práci?

Rozhodli jsme se Vám pomoci!

RegioJet představuje projekt Práce pro Ukrajinu, kde nabídne lidem z Ukrajiny práci v cestovní ruchu a to včetně plné podpory po celou dobu přijímacího řízení, ale i v dalších měsících přímo v pracovním procesu.

Co vás čeká?

Kurz češtiny

Zaškolení a pozvolné zapracování

Ukrajinsky mluvící koordinátor/ka

Nabízíme práci v cestovním ruchu, kde jsou každodenní zážitky samozřejmostí! Nebudete v tom sami! Pomůžeme Vám a budeme vám oporou až do vašeho úplného zapracování/osamostatnění.

Požadujeme:

  • Komunikativnost. Naučíte se komunikovat v češtině a poté si postupně osvojíte naše pracovní postupy.
  • Časová flexibilita. Naše vlaky jezdí v podstatě nonstop! Pracovat tedy budete občas i o víkendu či v noci.
  • Základní znalost angličtiny. Máme i zahraniční cestující, se kterými je potřeba se domluvit v angličtině.
  • Spolupráce alespoň na 1 rok. Rádi bychom při vzájemné spokojenosti navázali dlouhodobou spolupráci.
Požadujeme:

Nabízíme:

  • Placený/dotovaný kurz češtiny.
  • Ukrajinsky mluvícího koordinátora, který vám bude k dispozici v procesu výběrového řízení, zaškolování a zaučování.
  • Zaškolení a postupné zapracování do provozu. Budete mít nad sebou zkušeného teamleadera, který vám vše pečlivě vysvětlí.
  • Pracovní smlouvu na 1 rok.
  • Mzda odpovídající vašim zkušenostem.
Nabízíme:

Jak s námi začít spolupracovat?

Pošlete nám životopis v češtině, ukrajinštině nebo angličtině.