Kč
Košík
Košík je prázdný

Hledáme servírku/číšníka a pokojskou v Rakousku

Milujete lyžování a hory? Nejste spokojeni se svým životem? Změnte ho!! Máme pro vás práci v našem novém horském hotelu Wallackhaus v rakouských Alpách. Hotel leží přímo na sjezdovce v nadmořské výšce 2300 mnm.

Rakousko
career.full_time
career.graduate_badge

Vysněný hotely Wallackhous

Pracovní náplň:

  • Číšník/servírka - příprava snídaní, obsluha na terase a v baru, roznos obědů a večeří
  • Pokojská - úklid pokojů a společných prostor hotelu, obsluha prádelny (praní, sušení, mandlování)

Zažijete jednu úžasnou jízdu v skvělé partě lidí. Navíc vám dáme i prostor pro turistiku, lyžování a chvíle odpočinku. Ubytování a strava zajištěno na místě.

Pouze pro lidi s občanstvím států EU!

Skvělé podmínky

Nabízíme:

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • ubytování a stravu zdarma
  • skipas zdarma
  • nástup květen 2022/červen 2022
  • zaškolíme vás
  • pracovní doba je nastavená tak, abyste měli čas na sebe, na lyžování i turistiku
  • možnost pracovat v páru!
Nabízíme:

Očekáváme:

  • pečlivost
  • samostatnost
  • ochotu změnit život
  • ochotu žít ve výšce nad 2000 m.n.m.
  • základní jazyková znalost němčiny

S ohledem na povahu klientely, která je česká i rakouská, je potřeba mít na vybraných pozicích základní úroveň komunikace v němčině, případně angličtinu.

Očekáváme:

Co ti můžeme nabídnout?

Nadprůměrné mzdové ohodnocení.

Moderní technologie

Oblíbené turistické místo

Stabilní práci pro světový holding