Kč
Košík
Košík je prázdný

Administrátor cenotvorby

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků? Měňte společně s námi cestování na zážitek!

Brno
career.part_time
career.graduate_badge

Bude to jízda!

Pracovní náplň:

  • tvorba podkladů a pravidelných reportů pro obchodní oddělení vlakové a autobusové dopravy RegioJet
  • monitoring konkurence
  • podpora při nastavení a implementaci cenové politiky
  • administrační práce v rezervačním systému

Očekáváme:

  • časová flexibilita
  • práce na PC
  • pečlivost
  • rychlost
  • zájem o oblast dopravy výhodou
Očekáváme:

Svoje zaměstnance si hýčkáme.

Nabízíme:

  • multisport kartu a cafeterii
  • slevy na jízdenky, letenky a dovolenou (produkty holdingu)
  • příspěvek na stravování
  • práce v centru Brna
Nabízíme:

Co ti můžeme nabídnout?

Možnost kariérního růstu

Adekvátní mzdové ohodnocení

Firemní benefity

Stabilitu práce u silného soukromého vlakového dopravce.