Košík
Košík je prázdný

Kuchař/ka do hotelu v Rakousku

Milujete přírodu a hory? Jste vyučený/á a samostatný/á kuchař/ka? Hledáme vášnivého/a kuchaře/ku, který/á sdílí naši lásku k přírodě a horskému prostředí. Pokud se cítíte jako vhodný/á kandidát/ka pro tuto pozici, neváhejte zaslat životopis!

Rakousko
50 000 Kč
career.full_time
career.graduate_badge

Co Vás čeká:

  • Zaškolíme Vás.
  • Budete mít na starost přípravu večeří a obědového bufetu v hotelu v Rakousku.
  • Směnnost v režimu 6 dní práce 1 den volna.

Nabízíme:

  • Příležitost rozvíjet své kuchařské dovednosti.
  • Možnost pracovat v krásném horském prostředí.
  • Ubytování a stravování zajištěno.
  • Měsíční základní čistou mzdu 2.000 EUR.
    1. a 14. plat.
  • Další benefity jako např. skipas zdarma.
  • Nástup ihned.
Nabízíme:

Očekáváme:

  • Vyučení v oboru kuchař/ka.
  • Zkušenost v oboru a profesionální přístup k práci (zkušenost z Rakouska výhodou).
  • Pečlivost a schopnost pracovat samostatně.
Očekáváme:

Pojďte objevovat krásy rakouských Alp!

Atraktivní mzdové ohodnocení.

Oblíbené turistické místo.

Rozvíjení kuchařských dovedností.