Košík
Košík je prázdný

IT Support

Rádi byste se stali součástí kolektivu našeho IT oddělení? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti z IT oblasti? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/á bude pomáhat uživatelům celého holdingu STUDENT AGENCY v oblasti technické podpory.

Brno
career.full_time
career.graduate_badge

Bude to jízda!

Co budete dělat?

  • IT helpdesk pro všechny zaměstnance holdingu STUDENT AGENCY
  • HW a SW údržba počítačů a jiné IT techniky
  • správa počítačů, telefonní sítě a tiskáren
  • administrace a správa vybraných IT systémů
  • základní správa sítě a dalších síťových zařízení
  • servis technologií v rámci území ČR
  • monitoring IT infrastruktury

Hledáme kandidáta, který:

  • ovládá správu OS Microsoft WINDOWS – pokročilá úroveň
  • zná problematiku datových sítí a práci se strukturovanou kabeláží
  • má základní znalosti protokolu TCP/IP
  • má praktické zkušenosti s údržbou výpočetní techniky
  • je mechanicky zručný
  • má dobré komunikační schopnosti
  • je samostatný, zodpovědný a spolehlivý
  • rád pracuje v týmu
  • je odolný vůči stresu
  • rád se učí novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • je ochotný cestovat do lokalit mimo Brno (Morava, Rakousko, Slovensko)
  • výhodou je zkušenost s instalací a konfigurací síťových prvků

Je to práce, kterou si zamiluješ

Co můžeme nabídnout?

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • práce s moderními technologiemi
  • příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady
  • zaměstnanecké výhody (Multisport karta, sleva na firemní produkty, zaměstnanecká kreditová jízdenka, věrnostní odměny)

Začni pracovat pro nejoblíbenějšího dopravce v ČR

Firemní benefity

Světový dopravce

Agilní vývoj

Slevy na cestování