Kč
Košík
Košík je prázdný

Konzultant/ka back office oddělení

Rádi byste se stali součástí úspěšné firmy, proniknout do oblasti cestovního ruchu a poznat cestování z jiné strany?? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard ? Do našeho letenkového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně, kteří nám budou pomáhat udržovat kvalitu našich služeb.

Brno
career.full_time

Bude to jízda!

Pracovní náplň

  • podpora prodejního oddělení cestovní služeb
  • tvorba dobropisů a provizních faktur
  • kontrola správnosti faktur a nápočtu ziskovosti
  • dohledávání plateb kartou v online pokladně
  • příprava podkladů pro účetní oddělení a související administrativa
  • evidence cenin (parkovací karty, vouchery, benefity )

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní AJ
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • dobré analytické a pozorovací schopnosti
  • znalost systému Helios Inuvio výhodou
  • vhodné i pro šikovné absolventy

Je to práce, kterou si zamiluješ

Co můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjejícím železničním podniku
  • vysoce odpovědnou práci se zázemím silné české společnosti
  • příležitost k seberealizaci
  • odborné zaškolení
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • benefitní portál (cafeterie)
  • příspěvek na stravování
  • dny volna na víc
  • smlouva na dobu uřčitou 1 roku, s možností prodloužení na neurčito

Začni pracovat pro nejoblíbenějšího dopravce v ČR

Firemní benefity

Světový dopravce

Až 27.000 Kč

Slevy na cestování