Košík
Košík je prázdný

Manažer/ka externí spolupráce

Máme pro Vás jedinečnou pracovní nabídku v ryze české společnosti RegioJet, která spadá do holdingu STUDENT AGENCY. Staňte se naší součástí a spolu s námi měňte cestování na zážitek.

Brno
career.full_time

Bude to jízda!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • na starost budete mít komunikaci s externími partnery a dopravci (oblast integrovaných dopravních systémů a další tarifní a dopravní spolupráce)
  • dohled nad tvorbou a rozvojem programu pro korporátní klientelu a prodejem skupinových jízdenek
  • odpovědnost za vedení agendy provizních prodejců
  • interní komunikace mezi obchodním oddělením a dalšími odděleními v rámci firmy
  • aktivní vyhledávání příležitostí pro rozšíření a optimalizaci dopravní sítě a sítě provizních prodejců
  • po zaučení budete vést menší tým kolegů (cca 5)

Je to práce, kterou si zamiluješ

Co od Vás očekáváme?

  • angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem (komunikace se zahraničními partnery)
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR (účast na veletrzích, obchodní jednání s partnery)
  • schopnost navrhovat a implementovat nová řešení, vidět věci v souvislostech
  • výborné komunikační a organizační dovednosti, umění vyjednávat
  • samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost a tah na branku

Výhodou:

  • zkušenosti s vedením lidí
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost problematiky integrovaných dopravních systémů a orientace na trhu hromadné osobní dopravy
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • zázemí dynamické a rychle rozvíjející se společnosti
  • samostatnou pozici s vysokým podílem vlastní organizace práce a různorodou pracovní náplní
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • odpovídající mzdové ohodnocení, služební notebook a telefon
  • pracoviště v centru Brna
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (Kafetérie, stravné, slevy na naše produkty)

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Můžeme Vám nabídnout:

Firemní benefity

Světového dopravce

Skvělé kolegy

Slevy na cestování