Kč
Košík
Košík je prázdný

Práce v hotelu v Rakousku nebo Jeseníkách

Milujete lyžování, hory a přírodu? Nejste spokojeni se svým životem? Změnte ho!! Pro naše hotely v Rakousku a Česku hledáme aktivní páry, kteří milují hory a přírodu a chtějí zde žít a pracovat v oblasti hotelnictví. SPLŇTE si SVŮJ SEN. • Hotel Wallackhaus - Rakousko, Korutany • Hotel Vidly – Česko, Jeseníky

Rakousko, Jeseníky
career.full_time
career.graduate_badge

Vysněný hotely Wallackhous

Pracovní náplň:

Hledáme páry pro které bude radost pracovat v našich hotelech a zároveň si užívat a čerpat energii z krásy hor. Práce v páru má vždy výhodu, zvláště, když se vám bude stýskat.

Popis pozice: recepční, starost o zákazníky hotelu, starost o budovu hotelu, servírování snídaní, servírování večeří, úklid společných prostor, starost o technické zázemí hotelů, koordinace pokojských a případně daších zaměstnanců, zásobování. Pozice se vždy skládá z části vyjmenovaných činnosti.

Výhodou je znalost jazyků zejména pro hotel v Rakousku je to němčina, minimálně alespoň komunikativní angličtina.

Skvělé podmínky

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení (pro Rakousko 13. a 14. plat)
  • ubytování a strava zdarma
  • skipas zdarma (platí pro Rakousko)
  • nástup dohodou
  • zaškolíme vás
  • pracovní doba je nastavená tak, abyste měli čas na sebe, na lyžování i turistiku
  • možnost pracovat v páru!
Nabízíme:

Očekáváme:

  • praxi z gastronomie nebo pohostinství výhodou
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost
  • odolnost vůči stresu
  • ochotu případně vycestovat za hranice
  • ochotu pracovat a žít v hotelu
Očekáváme:

Co ti můžeme nabídnout?

Nadprůměrné mzdové ohodnocení.

Moderní technologie

Oblíbené turistické místo

Stabilní práci pro světový holding