Kč
Košík
Košík je prázdný

Prodejce letenek a cestovních služeb

Rádi byste se stali součástí úspěšné firmy, proniknout do oblasti cestovního ruchu a poznat cestování z jiné strany?? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti ve společnosti, která sází na vysoký standard ? Do našeho letenkového oddělení nyní hledáme šikovné kolegy/kolegyně.

Ostrava
career.full_time
career.graduate_badge

Bude to jízda!

Co budete dělat?

  • rezervovat a prodávat letenky do celého světa
  • zajišťovat další cestovní služby jako ubytování, pronájem auta, cestovní pojištění, parkování na letišti
  • zpracovávat administrativu související s prodejem letenek a cestovních služeb
  • komunikovat s klienty telefonicky a emailem
  • zajišťovat služby mimo standardní otevírací dobu, řešení nestandardních a urgentních situací

Je to práce, kterou si zamiluješ!

Koho hledáme?

  • energickou osobu s elánem a pozitivním přístupem
  • profíka, pro kterého je spokojený klient na prvním místě
  • obchodníka, kterého motivují provize z prodeje
  • člověka, který s chladnou hlavou zvládá i náročné a složité situace a je samostatný
  • člověka, který zvládá komunikovat i v angličtině, min. na úrovni B1
  • osobu, které nevadí pracovní doba 8:00 - 20:00 - krátký/ dlouhý týden

Výhodou bude, když:

  • máte zkušenosti z cestovního ruchu
  • máte zkušenosti s rezervačním systém Galileo

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci
  • přátelské pracovní prostředí
  • rozložení směn do krátkého/ dlouhého týdne
  • zázemí silné české společnosti
  • firemní benefity (Multisport karta, systém Cafeterie, slevy na firemní produkty,...)

Začni pracovat pro nejoblíbenějšího dopravce v ČR

Firemní benefity

Světový dopravce

Slevy na jízdenky

Slevy na cestování