Kč
Košík
Košík je prázdný

Řidič autobusu - nová linka (Praha - Mnichov)

Naši řidiči říkají, že nejkrásnější pohled na svět je z paluby žlutého autobusu. Každý den s našimi klienty jezdí po všech koutech Česka i celé Evropy. Rozjeďte s námi novou linku do Německa..."příští zastávka: MNICHOV!"

Praha
40 000 Kč - 50 000 Kč
career.full_time

Pracovní náplň:

  • bezpečně přepravovat naše klienty na nové lince Praha ➜ Mnichov a zpět
  • budete mít přiřazený autobus, který budete sdílet pouze se svými nejbližšími kolegy
  • pokud si budeme rozumět, svěříme Vám autobus do péče - tuto zodpovědnost pak zohledníme i ve Vaší mzdě
  • nikdy na to nebudete sami - na cestách se můžete spolehnout na tým zkušených dispečerů ochotných Vám pomoci
  • režim práce na bázi turnusu

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. D
  • profesní průkaz, kartu řidiče a pojistku "na blbost"
  • předchozí praxi s řízením autobusu nebo z MKD
  • zdravotní i profesní způsobilost
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou
Požadujeme:

Nabízíme:

  • vozový park nových a pravidelně servisovaných autobusů Irizar
  • zázemí silné společnosti a největšího soukromého dopravce v Česku, který se nebojí výzev a od základů mění kulturu veřejného cestování v ČR
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisportka, Cafeterie, příspěvek na penzijko, stravné, týden dovolené navíc, levnější volání s O2 family, slevy u partnerů atd...
  • věrnostní bonusy při dlouhodobé spolupráci
  • slevy na jízdné ve spojích RegioJet a na produkty skupiny STUDENT AGENCY
  • možnost dobírání směn a přivydělat si tak něco navíc
  • káva a další nápoje na palubě autobusu Vám budou stále k dispozici
Nabízíme:

Začněte pracovat pro nejoblíbenějšího dopravce v ČR

Firemní benefity

Světový dopravce

Slevy na jízdenky

Slevy na cestování