Kč
Košík
Košík je prázdný

Systémový specialista

RegioJet a.s. je dceřiná společnost holdingu STUDENT AGENCY, provozovatele vlakových a autobusových linek, které jsou synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete být součástí světa žlutých vlaků?

Brno
25 000 Kč - 33 000 Kč
career.full_time

Bude to jízda!

Náplň práce:

  • prezentace korporátního rezervačního systému Trip Gate firemní zákazníkům - osobně nebo online
  • zjišťování potřeb zákazníka, návrh možného řešení
  • implementace systému
  • otestování systému pro implementaci
  • získání zpětné vazby na fungování systému
  • reporting výkonů implementovaných firem
  • návrhy na zlepšování interních procesů
  • spolupráce s Key Account Managerem společnosti

Je to práce, kterou si zamiluješ

Požadujeme:

  • schopnost rozvíjet svěřený produkt
  • výborné analytické myšlení a komunikační schopnosti
  • silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly
  • znalosti AJ (min. B1)
  • samostatnost a iniciativu při řešení úkolů
  • výbornou orientaci v datech, pravidelné reporty
Požadujeme:

Nabízíme:

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • zaměstnanecké výhody (kafeterie, stravenky,...)
  • pracoviště v centru Brna nebo Prahy
Nabízíme:

Co ti můžeme nabídnout?

Možnost kariérního růstu

Adekvátní mzdové ohodnocení

Firemní benefity

Stabilitu práce u silného soukromého vlakového dopravce.