Košík
Košík je prázdný

Rozpocznij karierę – aplikuj na stanowisko kierownika pociągu!

S RegioJetem nejsou vlaky jen dopravou. Za 13 let jsme posunuli hranice komfortu cestování. Připojte se k nám a přetvořte cestování na zážitek!

Ostrava, Havířov, Bohumín
46 000 Kč - 60 300 Kč
career.full_time

Bude to jízda!

Co Vás čeká?

  • Intenzivní školení: Začnete jako stevard a projdete komplexním školením.
  • Obsluha pasažérů: Budete pečovat o cestující a zajišťovat jejich pohodlí.
  • Školení drážních předpisů a odborná zkouška: Postupně se seznámíte s předpisy, složíte odbornou zkoušku a převezmete zodpovědnost za bezpečnost cestujících.
  • Vedení týmu: Budete řídit tým stevardů, komunikovat se strojvedoucím a dispečinkem, zajišťovat souhlas k odjezdu a řešit mimořádnosti.

Co nabízíme:

Zaučení:

Zaučení:

Minimálně 25 000 Kč + cestovní náhrady během prvních měsíců zaučení.

Odměna za zkoušku:

20 000 Kč po úspěšném složení drážní zkoušky D1.

Běžný plat:

Běžný plat:

Na pozici vlakvedoucího 46 000 – 60 300 Kč, včetně půlročních odměn, plus cestovní náhrady.

Benefity:

Benefity:

25 dní dovolené, Edenred, MultiSport karta, slevy na Datart, O2 a další.

Je to zajímavá práce!

Požadavky:

  • Skvělé komunikační schopnosti v češtině, polštině a angličtině.
  • Časová flexibilita, ochota cestovat a zdravotní způsobilost dle Vyhlášky č. 260/2023 Sb.

Začněte svou kariéru u nás a přineste cestujícím zážitek z jízdy, na který nezapomenou!

Pokud se považujete za vhodného kandidáta na tuto pozici, a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám prosím svůj životopis.

Požadavky:

Jste připraveni nastoupit na cestu k úspěchu ve své kariéře?

Atraktivní mzda

Bonus za zkoušku

Kariérní růst

Zaučení v praxi

Benefity